Moja historia

Jestem właścicielem prawdopodobnie najdłużej funkcjonującej w Polsce firmy pośrednictwa kredytowego. Moje 25-letnie doświadczenie jest gwarancją wysokiej skuteczności w pozyskaniu środków finansowych na realizację Państwa planów i marzeń.

Wykształcenie

Bez posiadania specjalistycznego wykształcenia nie da się dzisiaj skutecznie prowadzić tak trudnych spraw jak pozyskanie środków związanych z inwestycją na rynku nieruchomości czy rozwoju własnej firmy.

Ukończyłem studia bankowości i finansów, które wyposażyły mnie w specjalistyczną wiedzę niezbędną do poruszania się w skomplikowanych zagadnieniach kredytowych. Odbyte szkolenia aktywnych form sprzedaży, biznesu i zarządzania, windykacji należności czy przygotowania dokumentacji finansowej do kredytu inwestycyjnego dopełniają potrzebę poszerzania wiedzy niezbędnej w pracy eksperta kredytowego.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług?

Wysoka skuteczność– od wielu lat 100% moich klientów otrzymuje kredyty

Wysokie oceny mojej pracy przez klientów – 100% z nich od wielu lat deklaruje swoje zadowolenie z jakości moich usług o czym świadczą opinie na mój temat 

Oszczędność czasu klientów – przygotowanie najkorzystniejszych ofert trwa tylko kilka minut a sprawdzenie maksymalnej zdolność kredytowej odbywa się droga telefoniczną i mailową, bez konieczności przyjazdu do mojego biura

Szybkie i sprawne załatwianie formalności kredytowych

Dostęp w jednym miejscu do najlepszych ofert wiodących banków

Wnioski składane są równocześnie w jednym miejscu do kilku banków, w których szanse uzyskania kredytu są najwyższe

Klientom z niewystarczającą zdolnością kredytową – analizuję możliwość jej podwyższenia lub dobrania właściwego produktu kredytowego, odpowiedniego do sytuacji finansowej

Klientom, którym banki wcześniej odmówiły kredytu – analizuję i eliminuję przyczyny odmów kredytowych

Klientom z negatywną historią w BIK – czyszczę takie wpisy i przywracam wiarygodność kredytową

Brak dodatkowych kosztów za moje usługi

Do kogo kieruję swoją ofertę?

Swoje usługi kieruję do wszystkich osób, poszukujących optymalnych rozwiązań finansowych dla siebie, mających trudności w poruszaniu się w skomplikowanych zagadnieniach i procedurach kredytowych, nie dysponujących czasem na wizyty w bankach, których sytuacja jest trudna lub nietypowa i odbiegającą od przyjętych standardów, mających problem z uzyskaniem kredytu.

Wybierając moją firmę decydujecie się Państwo na współpracę z profesjonalnym, rzetelnym i uczciwym ekspertem kredytowym.

Messenger
artur@tomaszewski.pl
+48 601 643 088
Artur Tomaszewski
Kaszubska 10, lokal 14
75-036 Koszalin
Dni robocze / 9:00 — 17:00
Soboty i niedziele / Nieczynne
Kaszubska 10, lokal 14
75-078 Koszalin
Śledź na Facebooku
menu