12 czerwca 2020

Kredyt hipoteczny bez wychodzenia z domu

Dla osób, które w obecnej sytuacji obawiają się bezpośredniego kontaktu z innymi osobami jeden z banków przygotowały propozycję realizacji całego procesu kredytowego w formie mailowej czy telefonicznej.

W banku tym istnieje możliwość składania wniosku kredytowego bez wizyty w moim biurze , siedząc wygodnie w fotelu we własnym domu

Wszystkie dokumenty niezbędne do złożenia wniosku kredytowego można mi przesłać w formie mailowej lub zdjęć, wykonanym smartfonem. Podpisanie wniosku kredytowego czy zlecenie wyceny nieruchomości również odbywa się zdalnie, bez wizyty w moim biurze.

Dodatkowo w procesie składana wniosku kredytowego odbywa się sprawdzenie klienta we wszystkich bazach bankowych i gospodarczych.

Tylko raz w całym procesie kredytowym klient musi pojawiać się osobiście w banku tj. do podpisania umowy kredytowej.

W przypadku realizacji kredytu hipotecznego w pozostałych bankach cały proces kredytowy odbywa się online. Kredyt hipoteczny online w niczym nie odbiega od dotychczasowej formy realizacji całego procesu kredytowego. Pod wieloma względami jest bardziej korzystny. To oszczędność Twojego czasu, a przede wszystkim zachowanie bezpieczeństwa w kontaktach bezpośrednich w okresie pandemii.

Kredyt hipoteczny online oparty jest na kontakcie telefonicznym i mailowym. Moi klienci na każdym etapie mają dostęp do materiałów wideo w którym objaśniam wszystkie przekazane im dokumenty. Dzięki temu mogą wielokrotnie odtwarzać te ich fragmenty, które mogły im się wydawać na początku niezrozumiałe.

Teraz cały proces kredytowy ograniczony jest do jednej wizyty w moim biurze i jednej wizyty w banku tj. do podpisania umowy kredytowej.

Obejrzyj materiały wideo wyjaśniający cały proces – znajdziesz je tutaj>>>

Zobacz inne wpisy

Messenger
artur@tomaszewskikredyty.pl
+48 601 643 088
Artur Tomaszewski
Kaszubska 10, lokal 14
75-036 Koszalin
Dni robocze / 9:00 — 17:00
Soboty i niedziele / Nieczynne
Kaszubska 10, lokal 14
75-078 Koszalin
Śledź na Facebooku
menu