20 czerwca 2020

Czy można uzyskać kredyt hipoteczny nie wychodząc z domu?

Teraz już tak.

Jeden z banków wprowadził pilotażowy program składania wniosku kredytowego przez internet.

Aby skorzystać z oferty banku i uzyskać kredyt hipoteczny, włącznie z podpisaniem umowy kredytowej można to zrobić siedząc wygodnie w fotelu we własnym domu.

Ciekawe rozwiązania pod tym względem dla swoich klientów przygotował PEKAO Bank Hipoteczny. Bank ten często mylony jest z PKO Bankiem Hipotecznym i PEKAO S.A. PEKAO Bank Hipoteczny nie posiada swoich placówek a wszystkie czynności związane z obsługą kredytową zajmują się ekspert kredytowy.

Sam proces kredytowy w przypadku uzyskania kredytu online został uproszczony, a wniosek można składać także za pośrednictwem smartfona. Wypełnienie wniosku kredytowego znajdującego się na stronie internetowej banku zajmuje kilkanaście minut. Należy podać informacje osobowe, wysokość uzyskiwanych dochodów oraz dane dotyczące nieruchomości będącej celem kredytowania. Na końcu należy dołączyć skany, zdjęcia lub pliki pdf dowodu osobistego, zaświadczenia o dochodach, historii wpływów na ROR za 3 miesiące oraz umowę przedwstępną nabycia nieruchomości. Jednak wszystkie powyższe czynności mogę wykonać osobiście, w imieniu kredytobiorcy. Wtedy udział klienta ograniczony jest do niezbędnego minimum.

Sama oferta jest obecnie najtańszą na rynku. Zaletą jest także brak dodatkowych produktów. Nie zakłada się konta osobistego w tym banku, brak jest wymogu ubezpieczenia na życie, wykupienia karty kredytowej a ubezpieczenie nieruchomości pozostaje po stronie klienta.

Zobacz inne wpisy

Messenger
artur@tomaszewskikredyty.pl
+48 601 643 088
Artur Tomaszewski
Kaszubska 10, lokal 14
75-036 Koszalin
Dni robocze / 9:00 — 17:00
Soboty i niedziele / Nieczynne
Kaszubska 10, lokal 14
75-078 Koszalin
Śledź na Facebooku
menu