11 czerwca 2020

100% przyznawalność kredytów hipotecznych

Od kilkunastu lat 100% klientów, składających wnioski za moim pośrednictwem na kredyty hipoteczne otrzymuje finansowanie na ten cel. 100% z nich wyraziła zadowolenie z mojej obsługi, czego dowodem są zamieszczone opinie na stronie wyszukiwarki Google (82 opinie).

Ponad 27-letnie doświadczenie, szeroka wiedza na temat kredytów hipotecznych i znajomość problematyki im towarzyszącej sprawiają, że mogę skutecznie realizować cele i marzenia naszych klientów.

Podstawą mojego działania jest szczegółowa analiza sytuacji finansowej jeszcze przed wpłaceniem zadatku na zakup nieruchomości czy złożeniem wniosku kredytowego do banku. Właściwe rozpoznanie potencjalnych przeszkód, które mogą pojawić się na każdym z etapów procesu kredytowego oraz ich eliminacja są w mojej ocenie podstawą stuprocentowej skuteczności.

Poświęcam temu wiele czasu. Dlatego zainteresowany jestem współpracą z klientami zdecydowanymi na realizację kredytu hipotecznego za moim pośrednictwem. Moja obsługa jest bezpłatna, ponieważ rozliczam się z bankami. Nie ma to wpływu na cenę kredytu.

Z mojej strony klienci mogą liczyć na rzetelne i szczegółowe informacje o warunkach i kosztach kredytu we wszystkich bankach. Prezentacja w formie tabelarycznej w przystępny sposób ukazuje istotne parametry i ułatwia podjęcie właściwej decyzji na długie lata swojego życia.

Klienci w ramach współpracy ze mną mogą liczyć także na mój aktywny udział w rozmowach i negocjacjach ze sprzedającym nieruchomości, deweloperami czy biurami nieruchomości. Na każdym etapie realizacji kredytu mogą liczyć na moje wsparcie. Wszyscy klienci otrzymują ode mnie wykaz kolejnych czynności do wykonania, dzięki temu bez przeszkód i z łatwością mogą poruszać się po zawiłych procedurach kredytowych.

Zapraszamy do współpracy.

Zobacz inne wpisy

Messenger
artur@tomaszewskikredyty.pl
+48 601 643 088
Artur Tomaszewski
Kaszubska 10, lokal 14
75-036 Koszalin
Dni robocze / 9:00 — 17:00
Soboty i niedziele / Nieczynne
Kaszubska 10, lokal 14
75-078 Koszalin
Śledź na Facebooku
menu