27 sierpnia 2021

Ile się czeka na kredyt hipoteczny?

Jeden z banków wprowadził produkt hipoteczny, w którym decyzję kredytową można uzyskać w 7 dni. Jest to alternatywa dla klientów, którzy złożyli już wnioski do banków i kończy im się czas na podpisanie aktu notarialnego zakupu nieruchomości. Jest to również karta przetargowa w rozmowach ze sprzedającymi w negocjacjach cenowych. Tak szybka ścieżka realizacji kredytu jest możliwa tylko w przypadku gdy spełnione są łącznie dwa warunki:

  1. Źródłem dochodów jest tylko umowa o pracę – dotyczy wszystkich osób uczestniczących w kredycie.
  2. Przedmiotem kredytu jest lokal mieszkalny na rynku wtórnym.

W tym samym banku można zrealizować kredyt w ciągu 2-3 tygodni, jeśli cel kredytu dotyczy pozostałych inwestycji – rynek wtórny, pierwotny, lokale mieszkalne i domy. W tej ofercie źródłem dochodów może być nie tylko umowa o pracę, ale dowolny rodzaj dochodu, akceptowany przez bank.

Opisaną przeze mnie ofertę wyróżnia realizacja całego procesu kredytowego w formie mailowej i telefonicznej. Od pierwszej rozmowy ze mną, przez złożenie dokumentów dochodowych i nieruchomości po złożenie wniosku kredytowego odbywa się online. Kontakt z oddziałem banku ogranicza się tylko do jednej wizyty przy podpisaniu umowy kredytowej. Jest to bardzo atrakcyjny sposób realizacji kredytu, którego nie znajdzie się w żadnym innym banku.

Już od jakiegoś czasu proponuję swoim klientom realizację kredytu hipotecznego online. W obecnym czasie jest to wygodna forma kontaktu z ekspertem kredytowym, która nie wymaga bezpośredniego kontaktu. Dzięki spersonalizowanym materiałom wideo każdy klient ma możliwość wielokrotnego odtworzenia każdego kroku procesu kredytowego.

Więcej na temat realizacji kredytu hipotecznego online – obejrzysz tutaj >>>

Zobacz inne wpisy

Messenger
artur@tomaszewskikredyty.pl
+48 601 643 088
Artur Tomaszewski
Kaszubska 10, lokal 14
75-036 Koszalin
Dni robocze / 9:00 — 17:00
Soboty i niedziele / Nieczynne
Kaszubska 10, lokal 14
75-078 Koszalin
Śledź na Facebooku
menu