22 lutego 2021

Doradca kredytowy / ekspert kredytów hipotecznych z 27-letnim doświadczeniem i 100% skutecznością

Dlaczego moi klienci od kilkunastu lat otrzymują pozytywne decyzję kredytowe? Dlaczego od kilkunastu lat 100% moich klientów otrzymuje pozytywne decyzję kredytowe?

Dlaczego większość z nich uzyskuje finansowanie nieruchomości na korzystniejszych warunkach?

Poznaj cztery najważniejsze powody

Doświadczenie

To najważniejsza cecha wpływająca na wysoką skuteczność w realizacji kredytów hipotecznych. Pracując w mojej branży 27 lat zdobyłem jedno z największych doświadczeń kredytowych w Polsce. Dzięki prowadzeniu tysięcy spraw spotkałem się z najtrudniejszymi i najbardziej skomplikowanymi przypadkami moich klientów. Oczywiście nie uniknąłem też błędów, które wiele mnie nauczyły. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz moim umiejętnościom od kilkunastu lat posiadam stuprocentową skuteczność w prowadzeniu kredytów hipotecznych 

Wiedza

Studia bankowości i finansów wyposażyły mnie w specjalistyczne umiejętności. Z tego powodu swobodnie poruszam się w skomplikowanych zagadnieniach kredytowych. Szkolenia z zakresu analizy finansowej firmowych kredytów inwestycyjnych poszerzyły moją wiedzę niezbędną w pracy eksperta kredytowego. Dzięki studiom pedagogicznym i pracy w szkole z młodzieżą łatwiej jest mi wyjaśnić skomplikowane zagadnienia kredytowe moim klientom. Ponadto, uczestniczyłem w licznych szkoleniach m. in. aktywnych form sprzedaży, biznesu i zarządzania czy windykacji należności.

Cechy charakteru

Jestem osobą dociekliwą, lubię docierać do sedna problemu i poznawać najdrobniejsze szczegóły. Rozwiązywanie problemów i eliminowanie przeszkód, które napotykają moi klienci stanowią dla mnie wyzwanie. Przez to, że niemal każdy przypadek realizacji kredytu hipotecznego jest zupełnie inny daje mi to możliwość zaspokojenia mojej ciekawości. Po prostu mam satysfakcję z tego co robię i na czym się znam.  Nie wyobrażam sobie abym miał zajmować się czymś innym.

Kreatywność

Dzięki twórczemu i kreatywnemu podejściu stale wprowadzam innowacyjne rozwiązania. Podnosząc jakość swoich usług unikam popełniania błędów, działam bardziej efektywnie i skuteczniej. Myślę, że to właśnie te cechy wpływają na to, że moi klienci szybciej otrzymują decyzję kredytowe i na korzystniejszych warunkach.

Zobacz inne wpisy

Messenger
artur@tomaszewski.pl
+48 601 643 088
Artur Tomaszewski
Kaszubska 10, lokal 14
75-036 Koszalin
Dni robocze / 9:00 — 17:00
Soboty i niedziele / Nieczynne
Kaszubska 10, lokal 14
75-078 Koszalin
Śledź na Facebooku
menu