28 maja 2021

Doradca kredytowy / ekspert kredytów hipotecznych z 28-letnim doświadczeniem i 100% skutecznością

100% skuteczność może się wydawać tylko hasłem reklamowym. Dlatego przygotowałem poniższy materiał wideo. Przedstawiam w nim wygląd mojej strony internetowej sprzed wystąpieniem pandemii. Wykorzystałem do tego narzędzie, dzięki któremu można zobaczyć wygląd dowolnej witryny internetowej w minionym okresie. Odwiedzając moją stronę wyświetlało się okienko, reklamujące usługę udzielania 100% gwarancji uzyskania kredytu hipotecznego. W przypadku odmowy gwarantowałem moim klientom nabywającym nieruchomość zwrot utraconego zadatku. Dla osób budujących lub remontujących nieruchomość zobowiązywałem się do wypłaty rekompensaty za utracony czas.

Dlaczego od kilkunastu lat 100% moich klientów otrzymuje pozytywne decyzje kredytowe?

Dlaczego większość z nich uzyskuje finansowanie nieruchomości na korzystniejszych warunkach?

Jako doradca kredytowy / ekspert kredytów hipotecznych z 28-letnim doświadczeniem uważam, że wpływ na to mają na to cztery aspekty.

Doświadczenie

To najważniejszy element wpływający na wysoką skuteczność w realizacji kredytów hipotecznych. Dzięki 28 lat pracy na rynku zdobyłem jedno z największych doświadczeń kredytowych w Polsce. Prowadziłem tysiące spraw, przez co spotkałem się z najtrudniejszymi i najbardziej skomplikowanymi przypadkami moich klientów. Oczywiście nie uniknąłem też błędów, które wiele mnie nauczyły. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz moim umiejętnościom już od kilkunastu lat posiadam stuprocentową skuteczność w prowadzeniu kredytów hipotecznych.

Zobacz jedną z trudniejszych spraw jaką prowadziłem. Przeczytasz o tym tutaj >>>

Wiedza

Studia o profilu bankowości i finansów wyposażyły mnie w specjalistyczną wiedzę. Dlatego swobodnie poruszam się w skomplikowanych zagadnieniach kredytowych. Szkolenia z zakresu analizy finansowej firmowych kredytów inwestycyjnych poszerzyły moją wiedzę niezbędną w pracy eksperta kredytowego. Dzięki studiom pedagogicznym i pracy w szkole z młodzieżą łatwiej jest mi wyjaśnić skomplikowane zagadnienia kredytowe moim klientom. Ponadto uczestniczyłem w licznych szkoleniach m. in. aktywnych form sprzedaży, biznesu i zarządzania czy windykacji należności.

Kreatywność 

Dzięki twórczemu i kreatywnemu podejściu stale wprowadzam innowacyjne rozwiązania. Podnosząc jakość swoich usług unikam popełniania błędów, działam bardziej efektywnie i skuteczniej. Myślę, że to właśnie te cechy wpływają na to, że moi klienci szybciej otrzymują decyzję kredytowe i na korzystniejszych warunkach.

Zobacz jakie nowatorskie rozwiązania wprowadzałem już kilkadziesiąt lat temu. Były to prawdopodobnie jedne z pierwszych w naszym kraju. Przeczytasz o tym tutaj >>> oraz tutaj >>> , a także tutaj >>>

Cechy charakteru

Jestem osobą dociekliwą, która w każdej sprawie stara się poznać najdrobniejsze szczegóły. Rozwiązywanie problemów i eliminowanie przeszkód, które napotykają moi klienci to dla mnie nieustanne wyzwanie. Dzięki temu, że niemal każdy przypadek realizacji kredytu hipotecznego jest inny daje mi to możliwość jeszcze większego rozwoju. Mam satysfakcję z tego co robię i na czym się znam.

Jako doradca kredytowy / ekspert kredytów hipotecznych z 27-letnim doświadczeniem i 100% skutecznością zapraszam do współpracy z rzetelnym i uczciwym partnerem biznesowym.

Porównywarka kredytów hipotecznych – przeczytasz tutaj >>>

Kredyt hipotecznym online – przeczytasz tutaj >>>

Kredyt hipoteczny krok po kroku – przeczytasz tutaj >>>

Poznaj moją historię – przeczytasz tutaj >>>

Zobacz inne wpisy

Messenger
artur@tomaszewskikredyty.pl
+48 601 643 088
Artur Tomaszewski
Kaszubska 10, lokal 14
75-036 Koszalin
Dni robocze / 9:00 — 17:00
Soboty i niedziele / Nieczynne
Kaszubska 10, lokal 14
75-078 Koszalin
Śledź na Facebooku
menu