30 czerwca 2021

Ranking kredytów hipotecznych w lipcu

Do wyliczeń przyjąłem kwotę 300 tys. zł. z okresem spłaty 30 lat w ratach równych. Była to średnia wysokość kredytu hipotecznego udzielona przez banki w IV kwartale 2020 roku. Oferty podzieliłem na dwie grupy:

– 10% wkład własny

– 20% wkład własny

Według mnie najlepszym kryterium porównującą oferty kredytów hipotecznych jest ich całkowity koszt. Składają się na nie:

– odsetki

– prowizje

– ubezpieczenie na życie

– ubezpieczenie od utrata pracy

Ale uwaga. Aby skorzystać z niższego oprocentowania w każdym banku należy nabyć dodatkowe produkty. W wielu przypadkach skorzystanie z najtańszych ofert kredytowych dla większości klientów jest trudne do spełnienia lub wręcz niemożliwe. W materiałach wideo omawiam te istotne szczegóły. Niektóre banki w okresie pandemii wprowadziły ograniczenia związane z celem kredytowania czy rodzajem uzyskiwanego dochodu.

Informacje o zmianach oprocentowaniu kredytów hipotecznych banki przesyłają ekspertom od 1-go do 10-tego dnia miesiąca. Dlatego oferta z danego miesiąca jest aktualna do 10-tego następnego miesiąca.

Materiał wideo przedstawiający ranking kredytów hipotecznych w lipcu z 10% wkładem własnym.

Materiał wideo przedstawiający ranking kredytów hipotecznych w lipcu z 20% wkładem własnym.

Czym różni się moja porównywarka od tych z których korzystają pozostali pośrednicy? Znajdują się w niej istotne elementy wpływające na wyznaczenie oferty kredytowej, których inni nie posiadają. Materiały wideo omawiające różnice znajdziesz tutaj >>>

Kredyt hipotecznym online –przeczytasz tutaj >>>

Kredyt hipoteczny krok po kroku – przeczytasz tutaj >>>

Poznaj moją historię – przeczytasz tutaj >>>

Zobacz inne wpisy

Messenger
artur@tomaszewskikredyty.pl
+48 601 643 088
Artur Tomaszewski
Kaszubska 10, lokal 14
75-036 Koszalin
Dni robocze / 9:00 — 17:00
Soboty i niedziele / Nieczynne
Kaszubska 10, lokal 14
75-078 Koszalin
Śledź na Facebooku
menu